X
افتتاحیه ای پر حاشیه؛ اصلاح طلبان در افتتاح دفتر کورش کرمپور در فراشبند حاشیه ساز شدن
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


افتتاحیه ای پر حاشیه؛ اصلاح طلبان در افتتاح دفتر کورش کرمپور در فراشبند حاشیه ساز شدن
به گزارش افزرنیوز به نقل از نخل بیدار مراسم افتتاح دفتر ارتباط مردمی نماینده فراشبند در مجلس با مردم روز گذشته در مجتمع تجاری الماس برادران رحمانی برگزار شد.
این مراسم با حضور چشمگیر مردم و فعالان دو جناح سیاسی اطلاح طلب و اصولگرا برگزار شد که حواشی زیادی نیز در پی داشت.
اصلاح طلبان که از روزهای قبل خصوصا شب قبل از برگزاری این مراسم با حضور در حسینیه قدس قصد داشتند تا افتتاح این دفتر را به مکانی دیگر انتقال دهند با حضور در مراسم اعتراض خود را بصورت شفاهی اعلام کردند.
همزمان با اینکه برخی مسئولین در جلوی دفتر منتظر چیدن روبان این دفتر بودند تعدادی از اصلاح طلبان در راه پله ی این مجتمع تجاری جلسه ای ترتیب داده و از نماینده درخواست کردند که در انتخاب مکان دفتر تجدید نظر کند که نهایتا با مقاومت کرمپور برنامه ی افتتاح طبق قرار قبلی برگزار شد.
جمعی از اصلاح طلبان که نتوانستند نماینده را متقاعد کنند جلسه را برای مدت زمانی ترک کردند و پس از نیم ساعت بصورت جمعی از درب شرقی مجتمع وارد شدند.
پس از اتمام صحبت های این نماینده ی مردم یکی از جوانان اصلاح طب بدون برنامه قبلی پشت تریبون رفت وهمزمان که سالن نیز متشنج شده بودگفت: من عضو ستاد شما ونماینده ی جمعی از اصلاح طلبان حاضر در جلسه ام از افتتاح دفتر در این مکان به شدت انتقاد کرد و به خطاب به نماینده ی مردم گفت: شما شب قبل به ما قول دادید که مکان دفتر را تغییر دهید و ما خیال کردیم امروز جلسه ی هم اندیشی در این مکان برگزار می شود و از شما درخواست داریم در کارهایتان شفافیت داشته باشید.
کرمپور نیز در پاسخ به صحبت های این جوان اصلاح طلب گفت: به امید خدا با عملم جواب شما را خواهم داد.
در ادامه نماینده ی مردم فراشبند در مجلس شورای اسلامی اتحاد، وحدت کلمه و همراهی و پشتیبانی از ولایت فقیه را لازمه پیروزی در تمامی عرصه ها نامیدو بیان داشت: من باید در امر قانون گذاری با کمک گرفتن از نخبگان، متخصصین و افراد صاحب نظر تلاش هایی جدی در صحن مجلس داشته باشم.
وی با اشاره به اینکه پس از انقلاب بیش از 5 هزار قانون در کشور ما وضع شده خاطر نشان کرد: امروز هنوز در بسیاری از امور مشاهده می شود که نیاز به وضع قانون وبرخی موارد قوانین جدید است و این تلاش شبانه روزی نمایندگان را می طلبد جهت بهبود اوضاع مردم.
کرمپور همراهی با امام جمعه ی رزمنده و جانباز فراشبند را موجب افتخار خود خواند و افزود: با توسل برخدا، ائمه و کمک گرفتن از شما مطالبات بر حق مردم را در چهار چوب قانون پیگیری خواهم کرد و همچنین در تلاشم شرایطی را در حوزه ی انتخابیه بوجود آورم که سرمایه گذاران داخلی و خارجی با عشق وعلاقه به این شهرستان بیایند تا بتوانیم گوشه ای از فقر و بیکاری مردم این سه شهرستان را برطرف کنیم.
نماینده ی مردم فراشبند در مجلس شورای اسلامی پرداختن به مسائل سیاسی و اجتماعی شهرستان را از اولویت های کاری خود نخواند وگفت: دست از شعار بردارید و بگذارید به کار اصلی خود برسیم.
وی گفت: در این دفتر از افرادی استفاده خواهم کرد که بتوانند با رفتار و برخورد مناسب پای درد دل مردم نشسته، تذکرات وپیشنهادات مردم فهیم شهرستان را به من منتقل کنند و همچنین با تابلوی معرفت و انسانیت، الگویی باشند برای سایر ادارات وسازمان ها.
وی بحث انتخاب رئیس دفتر را به نمایندگان خود سپرد و گفت یازده نفر از افراد مورد اعتماد شما و من از سراسر شهرستان در کنار هم خواهند نشست و یک نفر را به عنوان مسئول دفتر من انتخاب خواهند کرد و من نیز به رای آنها احترام خواهم گذاشت.
کرمپور انتخاب مکان دفتر را به جهت سهولت ارتباط مردم با دفتر خواند وگفت: شروع کار خود را در این مکان انجام خواهم داد و اگر دیدم مردم به راحتی به مسئولین دسترسی پیدا میکنند و مکانی خواهد بود که مرا در انجام وظیفه ام یاری کند، دفتر ثابت و در همین مکان خواهد بود.
ابوذر کرمپور افزود: قبل از اینکه به شما مردم قولی بدهم ، به شهدای شما قول داده ام که به فراشبند، جوانان ونیروهای توانمند که زمینه ی رشد دارند خدمت کنم، بدون اینکه به چپ وراست نگاه کنم و قول داده ام که به صندوق های رای توجهی نداشته باشم و دیگر به زمان قبل از 7 اسفند بر نخواهم گشت چرا که اگر با تعصب قبل از انتخابات نگاه میکردم امروز یک سوم این جمع نیز به استقبالم نمی آمد و کاری ندارم که مردم به چه کسی رای داده اند و من نماینده ی همه آنها هستم و باید به مشکلات نگاه کنیم و جهت رفع گام برداریم.
شنبه 15 خرداد 1395 - 15:34
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشتازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


«جستجوگر افزر نیوز» وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نیست.هیچگونه خبری در این بخش توسط افزر نیوز ایجاد نشده.

جدیدترین خبرهای داغ که در صفحات اصلی سایت های خبری شهرسان نمایش داده می شوند در این بخش برای کاربران نمایش داده می شوند. بخش «جستجوگر افزر نیوز» به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری شهرستان، خبرهای مورد علاقه خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند.

پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح

این قالب توسط سایت روزیکس طراحی شده است و هر گونه پاک کردن لینک طراح پیگرد قانونی دارد !