دانلود آهنگ جدیدclose
برگزاری گفتمان حجاب و عفاف، امنیت اجتماعی و فردی ویژه پرسنل امداد
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


برگزاری گفتمان حجاب و عفاف، امنیت اجتماعی و فردی ویژه پرسنل امداد
افزر نیوز/ مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره ) قیروکارزین از برگزاری دوره آموزش حجاب و عفاف ، امنیت اجتماعی و فردی ویژه پرسنل این نهاد خبر داد.

به گزارش قیروکارزین نیوز، محمد مریدزاده اظهار داشت: در راستای تقویت باورهای دینی، تعالی بخشی به فضای اداری و زندگی خانوادگی پرسنل و همچنین تقویت بنیاد خانواده که مهم ترین نیاز جامعه امروزی است، یک دوره کلاس آموزشی با عنوان تاثیرات عفاف وخحاب در امنیت اجتماعی و فردی ویژه پرسنل این نهاد با حضور کارشناس محترم دادگستری این شهرستان برگزار شد.
مرید زاده افزود: این دوره آموزشی با حضور تمام پرسنل برگزار و کارکنان این نهاد با چگونگی، تقویت ایمان و اخلاق اسلامی که نقش به سزایی در تحکیم بنیاد خانواده داشته و اهمیت عفاف و حجاب، ازدواج و تشکیل خانواده بر اساس دستورات دین مبین اسلام و نقش آموزش و مشاوره در تحکیم خانواده و ضرورت نشر و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، که به امنیت اجتماعی و فردی انسان منهی می شود آشنایی بیشتری پیدا کردند.این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: یکی از مقوله هایی که امروز دشمن بر اساس آن به دنبال تغییر در رفتار جامعه های غیر وابسته به خود است گزینه نفوذ فرهنگی است که تنها راه مقابله با آن نهادینه شدن فرهنگ های صحیح اسلامی همجون حجاب وعفاف در جامعه بوده که موجب عزت و کرامت انسانی شده و تاثیر بسزایی در حفظ امنیت اجتماعی و فردی خانوار های یک جامعه دارد.
شنبه 15 خرداد 1395 - 15:37
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشتازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


«جستجوگر افزر نیوز» وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نیست.هیچگونه خبری در این بخش توسط افزر نیوز ایجاد نشده.

جدیدترین خبرهای داغ که در صفحات اصلی سایت های خبری شهرسان نمایش داده می شوند در این بخش برای کاربران نمایش داده می شوند. بخش «جستجوگر افزر نیوز» به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری شهرستان، خبرهای مورد علاقه خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند.

پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح

این قالب توسط سایت روزیکس طراحی شده است و هر گونه پاک کردن لینک طراح پیگرد قانونی دارد !