::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


امام جمعه قیروکارزین: امام خمینی نعمت الهی بود و شکر این نعمت فقط پاسداری از انقلاب ا
خطیب نماز جمعه قیروکارزین: آمریکای امروز و آمریکای زمان امام راحل تغییری نکرده است و برجام بزرگترین سند دشمنی مستکبرین با انقلاب اسلامی است.

افزر نیوز / به گزارش پرگون؛ حجت الاسلام اکبری امام جمعه قیروکارزین در خطبه های نماز جمعه 14 خرداد 95 گفت: شخصیت امام (ره) یک شخصیت الهی، معنوی و ملکوتی بود.
وی گفت: تمام تلاش امام برای بیرون آوردن بشریت از منجلاب خسران ها و تباهی ها بود. همه ی همتش را گمارد تا فرهنگ اسلام و اهل بیت (ع) گسترش پیدا کند. ما وظیفه داریم اندیشه های این مرد الهی را بشناسیم، اندیشه های بشری، اندیشه های سیاسی، و در یک کلام اندیشه های انقلابی امام (ره) را باید شناخت و به دیگران نیز معرفی نمود.
خطیب جمعه قیروکارزین تأکید کرد: امام (ره) تمام شاخصه های یک رهبر دینی را داشت و حقیقتاً لایق امامت یک امت اسلامی بود. در فقه، فلسفه، عرفان، سیاست، تعقل، مبارزه، شجاعت، دوراندیشی و... در تمام این عرصه ها امام خمینی (ره) در قله بود.
حجت الاسلام اکبری در ادامه گفت: باید شکرگزار این نعمت الهی باشیم. همانگونه که خداوند در زمان جهل و انحطاط بشر برای آنها پیامبری ارسال میکرد، در زمان سلطه طاغوت و حاکمیت ظالمان بود که امام خمینی (ره) آمدند و تیشه بر ریشه کفر و طاغوت زدند. در آن زمان اسلام و قرآن در حاشیه بود و اگر انقلاب اسلامی رخ نداده بود، بشر هیچ امیدی برای حاکمیت عقلانیت که همان حکومت اسلامی است نداشت.
وی افزود: امام (ره) برابر کفار شدید و مستحکم بود و برای مسلمانان و مستضعفین عالمین مهربان و رئوف بود.
نماینده ولی فقیه در قیروکارزین خاطر نشان کرد: بزرگترین شکرگزاری در برابر این نعمت عظیم الهی این است که از آرمانها و راه امام خمینی (ره) صیانت کنیم، دفاع کنیم، تبلیغ کنیم و این کمترین شکرگزاری برای این نعمت باعظمت است.
حجت الاسلام اکبری تصریح کرد: راه امام برگرفته از مکتب اهل بیت، برگرفته از اسلام و قرآن است و باید این راه از تحریف حفظ شود. مبادا عده ای نقشه ی دشمن را آگاهانه یا ناآگاهانه دنبال کنند و راه امام را جور دیگری تعریف کنند. شخصیت امام و راه امام از هم جدا نمی شود. امامی که همیشه از مبارزه با زورگویان عالم و مستکبرین جهان دم میزد، مگر می شود این امام آخر عمرش دست از مبارزه با استکبار برداشته باشد؟ آمریکای امروز با آمریکای زمان امام چه تغییری کرده؟ برجام بزرگترین سند برای شیطان بزرگ بودن آمریکاست و یک تجربه ایست تا دیگر کسی گمان نکند آمریکا دست از دشمنی با انقلاب اسلامی برداشته است که البته برای این تجربه بهای سنگینی پرداخته شد. سازش پذیری مقابل مستکبرین همیشه باعث زیان شده است.
وی تأکید کرد: مبادا از خط امام فاصله بگیریم. حقوق های بیش از 10 میلیونی با راه امام سنخیتی ندارد. سازش با مستکبرین با راه امام سازگاری ندارد. انقلابی نبودن با مسیری که امام راحل (ره) برای ما ترسیم نموده است همخوانی ندارد. متأسفانه برخی ها قبلاً انقلابی بودند ولی امروز نیستند، البته از صدر اسلام تا کنون کسانی بوده اند که بخاطر اغراض شخصی و منافع شخصی از مواضع انقلابی خود عدول کرده اند.
نماینده ولی فقیه در قیروکارزین با اشاره به جانشینی امام خامنه ای به جای امام راحل (ره) گفت: الحق و الانصاف وجود مقام معظم رهبری نیز از نعمات الهی بود و امروز دیدبان بصیر انقلاب است. با بصیرت و ایمان تا امروز توانسته است کشور را در برابر کینه توزی های دشمنان حفظ کند. رهبری و مدیریت امام خامنه ای بود که مانع جنگ آمریکا در سال 86، فتنه 78، فتنه 88 و... شد و باید قدر این نعمت را هم بدانیم و این نمی شود جز با روشنگری و انقلابی ماندن.
شنبه 15 خرداد 1395 - 15:42
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشتازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


«جستجوگر افزر نیوز» وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نیست.هیچگونه خبری در این بخش توسط افزر نیوز ایجاد نشده.

جدیدترین خبرهای داغ که در صفحات اصلی سایت های خبری شهرسان نمایش داده می شوند در این بخش برای کاربران نمایش داده می شوند. بخش «جستجوگر افزر نیوز» به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری شهرستان، خبرهای مورد علاقه خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند.

پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح

این قالب توسط سایت روزیکس طراحی شده است و هر گونه پاک کردن لینک طراح پیگرد قانونی دارد !