X
کیان برنا
فرمانده سپاه قیروکارزین: اقتصاد مقاومتی، امر به معروف و نهی از منکر و تبیین شاخصه های
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


فرمانده سپاه قیروکارزین: اقتصاد مقاومتی، امر به معروف و نهی از منکر و تبیین شاخصه های
فرمانده سپاه قیروکارزین: ما وظیفه داریم به عنوان یک نیروی انقلابی در برابر هجمه های ناجوانمردانه دشمن علیه انقلاب، بصیرت افزایی کنیم و بهترین سنگر همین منبرها و جلسات مذهبی هستند.
به گزارش پرگون، همایش مبلّغین و ائمه جماعات در شهرستان قیروکارزین صبح روز دوشنبه 24 خرداد ماه 95 مصادف با 7 رمضان الکریم در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان قیروکارزین برگزار شد.
سرگرد عباس رضایی فرمانده سپاه قیروکارزین در این همایش گفت: هدف و غایت بسیج و روحانیت یکی است و هر دو نهاد در یک راستا گام برمی دارند و ما نیروهای سپاه خودمان را شاگردان روحانیت معظم میدانیم و روحانیون ولایتمدار و انقلابی همیشه الگو و استاد ما بوده اند.
وی افزود: روحانیون عزیز در ایام تلیغشان چند مورد مهم و ضروری را در دستور کار خود قرار دهند که اولین آنها بحث اقتصاد مقاومتی است که در این راستا 10 راهکار ارائه شده توسط مقام معظم رهبری که عید امسال در حرم رضوی ارائه نمودند بهترین الگو و دستورالعمل است.
فرمانده سپاه قیروکارزین با اشاره به سخنان رهبری در دانشگاه امام حسین (ع) خاطرنشان کرد: تبیین جهاد کبیر برای مردم ضروری به نظر میرسد که این رسالت را روحانیون گرامی باید در این ماه مبارک احساس کنند و به آن عمل کنند.
رضایی سومین مورد را بحث امر به معروف و نهی از منکر دانست و تأکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر بزرگترین واجب فراموش شده ایست که اگر برای احیاء آن تلاش شود ریشه بسیاری از مفاسد اجتماعی برچیده خواهد شد و بزرگترین قدم در راه اسلامی نمودن جامعه همین واجب الهی است.
وی مورد دیگر را انقلابی بودن و انقلابی ماندن دانست و تأکید کرد: ترویج گفتمان ولایت نیازمند دلسوزی و دغدغه است که در وجود شما وجود دارد، و مهمترین محور سخنان کنونی مقام معظم رهبری حول محور انقلابی بودن و انقلابی ماندن میچرخد که نیازمند است این مسئله نیز توسط روحانیون معظم در ایام تبلیغ مورد توجه قرار گیرد.
چهارشنبه 26 خرداد 1395 - 19:07
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشتازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


«جستجوگر افزر نیوز» وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نیست.هیچگونه خبری در این بخش توسط افزر نیوز ایجاد نشده.

جدیدترین خبرهای داغ که در صفحات اصلی سایت های خبری شهرسان نمایش داده می شوند در این بخش برای کاربران نمایش داده می شوند. بخش «جستجوگر افزر نیوز» به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری شهرستان، خبرهای مورد علاقه خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند.

پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح

این قالب توسط سایت روزیکس طراحی شده است و هر گونه پاک کردن لینک طراح پیگرد قانونی دارد !