::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


امام جمعه قیروکارزین: مبلّغین در منبرهایشان از «سبک زندگی ایرانی-اسلامی» غافل نشوند
امام جمعه قیروکارزین: دشمن برنامه بی سابقه ای برای نابودی جایگاه خانواده کرده است که تنها راه مقابله با این دسیسه پرداختن به سبک زندگی اسلامی است.
به گزارش پرگون، امام جمعه قیروکارزین در جمع روحانیون و مبلّغین در شهرستان قیروکارزین گفت: مهمترین چشم انداز و هدف از فعالیت های دینی و الهی، تشکیل حکومت اسلامی و یک مدینه فاضله است که این امر در زمان حیات ائمه معصومین (ع) محقق نشد اما شاکله و فنداسیون حکومت اسلامی بسته شد و پس از آن بود که غیبت کبری آغاز شد.
وی افزود: پس از غیبت کبری وظیفه تشکیل حکومت اسلامی که شاکله ی آن توسط معصومین تبیین شده بود به دوش شیعیان افتاد. مذهب شیعه نیز با گذراندن فراز و نشیب های فراوان موفق به این مهم نشد تا اینکه انقلاب اسلامی ایران به رهبری مرجع تقلید عالم اسلام حضرت آیت الله العظمی الامام خمینی (ره) و با همراهی و ایثار مردم شریف به پیروزی رسید.
حجت الاسلام اکبری خاطر نشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز دشمنان ما آرام ننشسته اند و با کارشکنی های متعدد و کینه توزی های فراوان خواستند مانع روند انقلاب شوند ولی اراده الهی و لطف الهی با ملت ما و با انقلاب ما همراه بوده و خواهد بود انشاالله.
امام جمعه قیروکارزین با اشاره به وظایف روحانیون در برابر انقلاب اسلامی گفت: ما وظیفه داریم که راه تشکیل حکومت اسلامی را تبیین و هموار کنیم و این بزرگترین رسالت روحانیت است. به فرموده مقام معظم رهبری، جامعه ما تا اسلامی شدن کامل فاصله های بسیاری دارد و برای رسیدن به این امر مهم و ضروری باید زحمات بسیاری را متحمل شد و روحانیون بیشترین نقش را ایفا میکنند.
وی تأکید کرد: حرکت در مسیر الهی سختی های خاص خودش را دارد و با نگاه دنیایی نمی توان به این موضوع نگاه کرد چراکه اگر مسیر الهی را با نگاه مادیّات می سنجیدند در کربلا کسی کنار ابی عبدالله (ع) نمیماند، اصحاب اگر میخواستند با معیار دنیایی حرکت کنند به آخر قصه نگاه می کردند و وقتی جهاد در راه خدا برایشان سود دنیایی نداشت دست از جهاد می کشیدند ولی اینگونه نشد. رمز ماندگاری هل من ناصر ینصرنی اینست که برای خدا و در مسیر خدا بود و هرکسی به این ندا لبیک گفت ماندگار و جاودان شد.
حجت الاسلام اکبری با اشاره به مهمترین مباحث مورد نیاز کنونی جامعه گفت: یکی از مهمترین مباحث که امروزه باید بطور جدی روی آن برنامه ریزی شود، مبحث سبک زندگی اسلامی است. دشمن در تلاش است که مدل و سبک زندگی مبتذل و منحط غربی را که نابودی را در پی خواهد داشت به مردم و خصوصاً جوانان ما تحمیل کنند.
وی خاطرنشان کرد: درباره پوشاک، خوراک، آراستگی، نوع برخوردها با یکدیگر، نوع روابط در خانواده و... دشمن در حال قبح شکنی و هنجار شکنی است و لازم است مبلغین گرامی به این امر بپردازند.
چهارشنبه 26 خرداد 1395 - 19:08
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشتازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


«جستجوگر افزر نیوز» وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نیست.هیچگونه خبری در این بخش توسط افزر نیوز ایجاد نشده.

جدیدترین خبرهای داغ که در صفحات اصلی سایت های خبری شهرسان نمایش داده می شوند در این بخش برای کاربران نمایش داده می شوند. بخش «جستجوگر افزر نیوز» به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری شهرستان، خبرهای مورد علاقه خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند.

پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح

این قالب توسط سایت روزیکس طراحی شده است و هر گونه پاک کردن لینک طراح پیگرد قانونی دارد !