X
گاهی تحمل بی عدالتی سخت تر از تحمل ظلم است/ از مسئولین قضائی شهرستان تشکر می کنم
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


گاهی تحمل بی عدالتی سخت تر از تحمل ظلم است/ از مسئولین قضائی شهرستان تشکر می کنم
امام جمعه قیروکارزین با اشاره به هفته قوه قضائیه گفت: گاهی انسان ظلمی که به او شده یا حقّی که از وی خورده اند را تحمل میکند، ولی بی عدالتی را نمی تواند تحمل کند.
به گزارش پرگون؛ حجت الاسلام اکبری امام جمعه قیروکارزین به مناسبت هفته قوه قضائیه با اشاره به شهادت آیت الله دکتر بهشتی گفت: به فرموده امام (ره) بهشتی یک ملّت بود.
وی افزود: به همه عزیزان در قوه قضائیه این هفته را تبریک میگویم خصوصاً عزیزانی که در دادگستری شهرستان قیروکارزین مشغول به خدمت هستند، ریاست محترم، دادستان محترم، قضات محترم و سایر پرسنل خدوم و زحمتکش؛ به همه این دوستان تبریک عرض می کنم.
امام جمعه قیروکارزین خاطرنشان کرد: حقیقتاً دستگاه قضا در حکومت اسلامی به منزله چشم حکومت است و اهمیت دستگاه قضا برای عدالت و امنیت مهمترین جایگاه است.
وی تأکید کرد: اگر دستگاه قضا نبود، کسانی که هیچ وجدان و تعهدی ندارند به مال و ناموس جامعه هیچ ترحمی نمی کردند و برخی ها چون از خدا فاصله گرفته اند ریختن خون دیگران برایشان راحت است، اینجاست که ضرورت وجود دستگاه قضا به صورت جدّی احساس می شود.
حجت الاسلام اکبری در ادامه گفت: الحمدالله دادگستری قیروکارزین تا کنون احکام بسیار خوبی را صادر کرده و از سلامت و پاکی برخوردار است. باید خودمان را جای آنکسی بگذاریم که حق وی را خورده اند، خودمان را جای کسی بگذاریم که به او ظلم شده است؛ آنوقت ببینید برخورد دستگاه قضا با ظالمین و مفسدین چقدر مهم و ضروری به نظر میرسد. من از همین تریبون از مجموعه دادگستری قیروکارزین بابت احکام صادره تشکر می کنم.
امام جمعه قیروکارزین تأکید کرد: گاهی انسان ظلمی که به او شده یا حقّی که از وی خورده اند را تحمل میکند، ولی بی عدالتی را نمی تواند تحمل کند.
وی با اشاره به اهمیت جایگاه شوراهای حل احتلاف در تسریع دادرسی ها گفت: من حقیقتاً باید تشکر کنم از عزیزانی که در شوراهای حل اختلاف هستند. این عزیزان زحمات زیادی را متحمّل می شوند و همیشه در سایه بوده و آنطور که باید و شاید دیده نمی شوند.
حجت الاسلام اکبری با گلایه از برخی درخواست های نامعقول خاطرنشان کرد: گاهی به ما مراجعه می کنند که واسطه شویم، خُب اگر یک مجرم با واسطه گری آزاد بشود و فردا روزی مزاحم نوامیس شما بشود بازهم به ما می گویید که وساطت کنیم تا آزاد شود؟ خُب گاهی اوقات بهترین راه بیدار شدن و تغییر رفتار در افراد، گذراندن دوران تنبیه است که دین ما برای وی مقرر کرده است.
پایان/
سه شنبه 08 تیر 1395 - 00:17
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشتازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


«جستجوگر افزر نیوز» وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نیست.هیچگونه خبری در این بخش توسط افزر نیوز ایجاد نشده.

جدیدترین خبرهای داغ که در صفحات اصلی سایت های خبری شهرسان نمایش داده می شوند در این بخش برای کاربران نمایش داده می شوند. بخش «جستجوگر افزر نیوز» به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری شهرستان، خبرهای مورد علاقه خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند.

پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح

این قالب توسط سایت روزیکس طراحی شده است و هر گونه پاک کردن لینک طراح پیگرد قانونی دارد !